KARPEN PLUS logo

Stěnové panely na dřevostavby

Stěnové panely

Dřevěné stěnové panely pro rychlou montáž dřevostaveb

KARPEN PLUS logoFirma KARPEN PLUS s.r.o. nabízí kompletní stěnové panely, které zajistí bezproblémovou rychlou montáž dřevostavby.

Stěnový panel je plošný prvek tvořící kostru stěny dřevostavby. Podle druhu přepravy a dostupnosti stavby pro návěs se celá stěna rozdělí do jednotlivých částí, se kterými je lehčí manipulace. Konstrukce jako celek musí být dostatečně tuhá pro přenesení zatížení větrem. Tuhost je zajištěna půdorysným uspořádáním a bedněním stavebními deskami dostatečné pevnosti.

Dřevěné stěnové panely

CO UMÍME A JAKÉ JSOU VÝHODY

Stěnové panely tvoří neviditelnou, ale důležitou část dřevostavby

Dřevěné stěnové panely

Práci kolem nosné konstrukce nechte klidně na nás

Výroba stěnových panelů na dřevostavby

S čím Vám pomůžeme

Technické parametry

Dřevostavby jsou velmi variabilní

Průběh a postup zakázky

Jak postupujeme v případě zakázky?

bubble-speech

1.Pošlete nám poptávku

Půdorys stěn, sklon a přesah a tvar střechy jsou nejdůležitější informace k vytvoření nabídky. Pro montáž a dopravu potřebujeme znát i místo stavby. Pro přesnější návrh je také vhodné zaslat informaci o zvolené krytině. Ideální je tedy projekt pro stavební povolení, případně jiný stupeň projektové dokumentace.
Vypracujeme kalkulace s návrhem tvaru vazníku. Nemůžete se dočkat ceny? Připomeňte se, prosím! Vaši poptávku posuneme v pořadníku nahoru.
1
bubble-speech
magnifying-glass

2.Vyberte si svého dodavatele

Příhradové vazníky jsou nosná konstrukce, která musí splňovat normou stanovené odborné požadavky. Základem jsou zkušení zaměstnanci, certifikovaná výroba a reference. Nerozhoduje pouze cena. Důležitá je kvalita, termín dodání a dobrá komunikace. Pojďte k nám, pomůžeme Vám se stavbou.
2
magnifying-glass
documents

3.Objednávka

Před objednáním je vhodné se informovat na teoretický termín dodání. Rádi vysvětlíme i další podrobnosti, které jsou pro Vás důležité. Ideální je objednávka po telefonu potvrzená emailem. Následuje naplánování termínu schůzky na stavbě.
3
documents
ruler

4.Schůzka na stavbě

Přijedeme, zaměříme, domluvíme se. Tak by se ve zkratce dala popsat tato fáze. Zaměřením stavby laserovým dálkoměrem zjistíme skutečné rozměry stavby a porovnáme s původním návrhem. Ověříme si nosný systém budovy - nosné stěny s ŽB věncem, případně jiné nosné prvky. Doplníme si a odsouhlasíme informace o zatížení a celkovém řešení střechy. Obhlédneme příjezdovou komunikaci a prostor pro jeřáb. Následuje návrh vazníků dle všech požadavků.
4
ruler
ikona mostového zvedáku

5.Výroba vazníků

Po zpracování výrobní dokumentace, kde jsou zpracované a označené všechny prvky každého typu vazníku z Vaší střechy, následuje příprava v naší dílně. Na počítačem řízené pile je zakázka nařezána dle pořezového schématu a obvykle následuje impregnace dřeva (lze vynechat). Následuje sestavení vazníků z jednotlivých označených přířezů do formy. Každý styčník se opatří správným typem a velikostí styčníkové desky a použitím hydraulického lisu je plech zalisován.
5
ikona mostového zvedáku
crane

6.Doprava vazníků, montáž vazníků na stavbě

Vazníky vám dovezeme na stavbu naším nákladním automobilem s HR rukou. Montážní parta provede přípravné práce a rozměření stavby. Příhradové vazníky uložíme a zakotvíme do předem daných pozic dle montážního výkresu. Doplníme ztužení jak podélné, tak i příčné. Po kontrole konstrukce následuje předání hotového díla.
6
crane
ikona dvou podávajících se rukou

7.Předání zakázky, fakturace, předání statického výpočtu a certifikátů

Potvrzením předávacího protokolu končí montážní a výrobní část naší práce. Následuje vystavení fakturace a zaplacení díla dle dohody. Ke kolaudaci potřebné dokumenty jako jsou prohlášení o vlastnostech, osvědčení o shodě řízení výroby a statický výpočet základního vazníku předáváme nakonec.
7
ikona dvou podávajících se rukou

Přehled služeb

V čem jsme nejlepší

Nabízíme široké spektrum služeb, které pokrývají veškeré práce s příhradovými konstrukcemi. Specializujeme se na dřevěné příhradové konstrukce pro nejrůznější typy staveb. Využíváme při práci nejmodernější stroje a manipulační techniku, aplikujeme efektivní a osvědčené technologické postupy.

Reference KARPEN PLUS

Postaráme se o váš projekt

Prohlédněte si naše reference. Provádíme kompletní realizace, stavíme příhradové vazníkové střechy na klíč, dřevěné nástavby, stěnové panely, dřevostavby, mostní ramenáty a další stavební prvky.

Zajímá Vás cena Vašeho projektu?

Zajímá Vás cena Vašeho projektu?

Vytvoření cenové nabídky připravujeme ZDARMA a nabídnutá konstrukce prochází kontrolou proveditelnosti.

KARPEN PLUS logo

Nebo nám zavolejte. Po předchozí domluvě se můžeme také osobně sejít v naší kanceláři v Brně. Dodáváme celoročně do 2 až 3 týdnu od potvrzení rozměru konstrukce.